Рюкзак Osprey Duro 15

Рюкзак Osprey Duro 15
Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15 Рюкзак Osprey Duro 15
5 717 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Лінійка Duro, новинка 2017 року – це втілення загальновідомої уваги компанії Osprey до деталей, поєднання максимального комфорту, доступності та функціональності, що забезпечує високу ефективність під час бігу.

Duro 15 – біговий рюкзак великої місткості, призначений для використання спортсменами, що бігають на довгі дистанції та потребують місця для зберігання води, одягу, продуктів харчування та спорядження.

Рюкзак у формі жилету з фіксацією на поясі, що забезпечує комфорт та запобігає зміщенню під час бігу. Спинка та лямки Duro 15 виконані з сітки, що гарантує відмінну вентиляцію, навіть під час тісного контакту з тілом. Кишені з еластичної сітки на передній частині жилета та кишені з блискавками на поясі забезпечують швидкий доступ до необхідних речей навіть на ходу. В кишенях на лямках жилету розміщені дві м'які фляги по 500 мл, обладнані шлангами. В комплекті рюкзак має гідросистему Hydraulics™ LT 2,5L, що в цілому дозволяє переносити 3,5 л води.

Компресійні стропи дозволяють регулювати об’єм рюкзака, в той час як велика кишеня з еластичної сітки легко зможе вмістити водонепроникну куртку або шапку та рукавички.

Позаду кожного плеча розміщена петля Stow-on-the-Go™, призначена для закріплення трекінгових палиць.

Грудні стяжки знімні, з можливістю фіксації та регулювання однією рукою. Вони виконані з еластичного матеріалу, що не сковує рухів.

Duro 15 – “Born to run” – створений для бігу, ідеально підійде для тих, хто перебуває на межі та розширює кордони своїх можливостей.

Отримав перемогу на OUTDOOR Industry Awards 2016 в номінації Рюкзаки.
Нагорода Liebling OutDoor 2016.

Особливості:
- питна система Hydraulics™ LT 2,5L в комплекті
- дві фляги Twin Hydraulics™ об’ємом по 500 мл зі шлангом та прикусним клапаном
- передня кишеня на блискавці
- внутрішній відділ для гідросистеми
- внутрішній фіксатор для ключів
- кишені з еластичної сітки PowerMesh™ 
- має форму жилету з подвійними знімними нагрудними фіксуючими стяжками
- світловідбиваючі елементи
- система кріплення трекінгових палиць Stow-on-the-Go™
- 2 кишені з блискавками на поясі
- сумісний з усіма гідросистемами Hydraulics™

Технічні характеристики:
Вага: 0,77 кг (S/M), 0,8 кг (M/L) – без урахування питної системи та фляг
Об’єм: 13 л (S/M), 15 л (M/L)
Розміри: 48 х 22 х 21 см
 

Офіційний представник Osprey в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк