Рюкзак Osprey Escapist 25

Рюкзак Osprey Escapist 25
Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25 Рюкзак Osprey Escapist 25
3 885 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Цілий день в дорозі на велосипеді, втома дається взнаки, а шляху не видно кінця, проте цікавість та пригодницький дух бере гору над втомою, і Ви насолоджуєтесь мандрівкою. Саме цей смак мандрів поділяють наші універсальні рюкзаки серії Escapist.

Якщо Ви їдете 100+ кілометрів чи долаєте шлях на роботу, система спини AirScape™, з піноподібними вставками, забезпечує Вам вентиляцію, підтримку та максимальну зручність.
Плануєте сьогодні підкорення крутих схилів на велосипеді? Коли будете стрімко спускатись з гори по кам’янистій дорозі, то неодмінно оціните спинку та стегновий пояс Biostretch™, який “сихронізується” з Вами, комфортно повторюючи рухи.
Дві кишені з блискавками на стегновому поясі дозволять швидко, “на ходу” дістати потрібні Вам речі, а кожен велолюбитель обов’язково оцінить надійну систему кріплення шолома Lidlock™.
Телефон та окуляри будуть завжди захищені та “під рукою” з кишенями, які знаходяться в основному відділенні та на лямці. Вони мають всередині спеціальну тканину, яка оберігає від речі подряпин.
Бруд - найкращий показник вдалої поїздки, чи не так? Відділіть брудні речі від чистих, завдяки спеціальному відділеню на блискавці всередині Escapist 25.
У спеку чи під час складної подорожі дуже важливо вживати достатньо рідини. Ви зможете швидко втамувати спрагу, адже рюкзак сумісний з питною системою, до якої є швидкий доступ.
Якщо плануєте довготривалу поїздку, Вам точно необхідно мати з собою достатньо спорядження та інструментів. Бічні еластичні кишені з сітки PowerMesh™ та компресійні стропи InsideOut™ дозволять безпечно транспортувати весь Ваш багаж, незалежно від того, на скільки складною є дорога.
Завдяки внутрішній кишені-органайзеру можна зручно сортувати інструменти, запасні частини і насос.
Насуваються хмари та погіршується погода? Не проблема. Escapist має вбудований чохол від дощу, який надійно захистить рюкзак та всі речі.
Коли Ви в дорозі на велосипеді важливо бути помітним. В рюкзака передбачене місце для кріплення проблискового маяка та є світловідбиваючі елементи.
 

Особливості:
- підвісна система та стегновий пояс Biostretch™
- система спини AirScape™ з піноподібними вставками для вентияції
- сигнальний свисток на грудній стяжці
- бічні еластичні кишені з сітки з компресійними стропами InsideOut™
- фронтальний доступ до головного відділення на блискавці
- кишеня для окулярів та електроніки, оздоблена тканиною, запобігає подряпинам
- еластична передня кишеня
- вбудований рейнкавер
- система для кріплення шолома LidLock
- світловідбиваючі елементи
- кишеня з блискавкою на лямці
- 2 кишені на стегновому поясі з блискавками
- регулювання спинки по довжині
- сумісний з питною системою
- нижній доступ на блискавці
- місце для кріплення проблискового маячка
- бічні компресійні стропи
- кишеня-органайзер для велоінструментів

Як визначити розмір рюкзака Osprey за допомогою додатку для смартфонів Osprey PackSizerTM

Технічні характеристики:
Об'єм: 25 л
Вага: 0,96 кг
Розміри: 500 x 270 x 310 мм
Матеріали:
- 210D Nylon Hex Coupling
- 420HD Nylon Packcloth
Оптимальне навантаження: 6,8 — 11,3 кг

 

 

Офіційний представник Osprey в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк